Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
L.P. NAZWISKO IMIĘ KRAJ PŁEĆ KATEGORIA KATEGORIE DODATKOWE
 1 Soja  Zbigniew Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man)  
 2 Mehlhorn Uwe Germany Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
 3 Pich Bartłomiej Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
4 Pich Hanna Polska Kobieta (Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
5 Dudkiewicz Jarosław Polska Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
6 Ożóg Marcel Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
7 Szpak Aleksandra Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
8 Michalski Dariusz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
9 Lachmirowicz Paweł Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
10 Rodzeń Bartosz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
11 Rodzeń Romek Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
12 Dudkiewicz Lucyna Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
13 Barszczewski Szymon Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
14 Smok Justyna Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs)  
15 Jermakowicz Kacper Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
16 René Yukon Bürgisser Schweiz  Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
17 Jakuczun Łukasz Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
18 Małek Bartosz Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
19 Skrzyński Mati Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
20 Kuczerka Marcin Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
21 Macuga Aleksandra Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
22 Dobrota Jr. Ľuboš Slovakia Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
23 Hochleuthner Markus Austria Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  
24 Szczupak Maciej Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
25 Hattinger Christopher Österreich Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
26 Hattinger Tanja Österreich Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
27 Paczwa Wojciech Polska   Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
28 Leśnikowski Bogumił Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
29 Wyszyński Paweł Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
30 Aspan Peter Austria Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
31 Grzelak Ryszard Polska Mężczyzna (Man) Juniorzy (Juniors)  
32 Wysocki Daniel Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
33 Drozd Roman Polska Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
34 Górka Aleksandra Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs)  
35 Dudziński Kuba Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
36 Dudzinski Olek Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category), Juniorzy (Juniors), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
37 Nykiel Zbigniew Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
38 Mardyła-Fridrich Justyna Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
39 Łukasz Gola Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
40 Dudkiewicz-Kobierska Anna Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
41 Pokrywka Zdzisław Polska Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
42 Küffer Feri Slovakia Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
43 Küfferová Janka Slovakia Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
44 Hochleuthner Markus Austria Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
45 Mardyła Wiki Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
46 Michalec Marek Slovensko Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
47 Świerk Anna Polska Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
48 Świerk Zbigniew Polska Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
49 Múčková Daniela Slovakia Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
50 Škultéty  Dušan ČIMO Slovensko Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
51 Mardyła Konrad Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
52 Tomaš Valeček republika Czeska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
53 Hana Durdova republika Czeska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
54 Kowalów Kamil Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
55 Kowalów Antek Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Juniorzy (Juniors)  
56 Tarczyński Alan Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
57 Filo Toronto Eduard Slovensko Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
58 Urban  Heimo Austria Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
59 LACH MARIUSZ Polska   Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Profesjonaliści (Profi Man)  
60 LACH BLANKA Polska   Kobieta (Women) Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
61 LACH MAURYCY Polska Mężczyzna (Man) Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
62 LACH - WOJCIECHOWSKA MONIKA Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs)  
63 Palacz Amelia Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
64 Blaurok Lilianna Polska Kobieta (Women) Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category)  
65 Małgorzata Blaurok Polska Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs)  
66 Blaurok Katarzyna Polska Kobieta (Women) Juniorzy (Juniors)  
67 Blaurok Julia Polska Kobieta (Women) Juniorzy (Juniors)  
68 Stützinger Hans Deutschland Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
69 Stützinger Birgit Deutschland Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
70 Geschawitz Roswitha Deutschland Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
71 Dudzinski Kuba Polska Mężczyzna (Man) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
72 Dudzinski Olek Polska Mężczyzna (Man) Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category), Juniorzy (Juniors), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
73 MICHALSKI PRZEMYSŁAW Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
74 Richard Pelka Czech Republik  Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
75 Anna Pelková Czech Republik Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
76 Blaurok Jacek Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
77 Vaculčiaková Jana Slovakia Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
78 Mąkowski Norbert Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
79 Smok Ignacy Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
80 Smok Szymon Polska Mężczyzna (Man)  Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
81 Gatzsche Werner Deutschland Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
82 Rodzeń Elżbieta Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
83 Szycher Witold Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
84 Szycher Ewa Polska Profesjonalistki (Profi Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
85 Wojtczak Mariusz  Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
86 Wolf Christian Austria Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
87 WÓJCIK ARTUR POLSKA Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
88 WÓJCIK OLIWIER POLSKA Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
89 KORNAFEL KACPER POLSKA Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
90 KORNAFEL MICHAŁ POLSKA Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
91 Zuzana Hrubá Czech republic Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
92 Hrubý Lubomír Czech republic Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
93 Slívková Hana Česká republika Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
94 Mardyła Marysia POLSKA Kobieta (Women) Juniorzy (Juniors), Profesjonalistki (Profi Women)  
95 Petřina Vladimír ČR Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
96 Krejcar Libor Czech republic Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
97 KAŹMIERCZAK ROBERT POLSKA Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
98 GIERAK BOGUMIŁA POLSKA Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
99 KUCZUK ALEKSANDRA POLSKA Kobieta (Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
100 KUCZUK ANNA POLSKA Kobieta (Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
101 Petřina Vladimír ČR Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
102 Schweigstillová Jana Česká republika Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
103 Bürgisser Rene Yukon Schweiz Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
104 Ťažký Henrich Slovakia Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  
105 Pawłowska Daria Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
106 Dudkiewicz Piotr Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
107 Dudkiewicz Piotruś Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
108 Dudkiewicz Adaś Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
109 Kobierska-Dudkiewicz Anna Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
110 Kuruc Mateusz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
111 Soja  Michał Polska    Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)    Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
112 Doskocz Franciszek Polska Mężczyzna (Man)  Amatorzy (Amateurs)   
113 Banaszek Filip Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
114 Kuzminová Michaela Slovakia Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
115 Chlád Radek Česko Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
116 ANTOSIAK TOMASZ Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
117 Černý Jiří Czech Republic Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
118 Kořenář Jan Czech Republic Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
119 Bohuslav Böhm Česko Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
120 MICHALSKA IWONA POLSKA Kobieta (Women) Amatorzy (Amateurs)  
121 MICHALSKA OLIWIA POLSKA Kobieta (Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
122 WĘGLARZ ANDRZEJ POLSKA Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Dzieci kategoria półoficjalna (Children semi-official category), Juniorzy (Juniors)  
123 WĘGLARZ MAŁGORZATA POLSKA Kobieta (Women) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  
124 Domin Wojciech Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
125 Maximilian Santos Prause Germany Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
126 Alessandra Santos Prause Germany Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
127 Melmuková Šárka Czech Republic Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
128  Tymon Woźniak Polska Mężczyzna (Man) Dzieci - kategoria nieoficjalana (Children - unofficial category)  

ZAREJESTROWANI ZAWODNICY