Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

LP NAZWISKO IMIĘ KRAJ KATEGORIA
1  Soja   Zbigniew   Polska   PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
2   Mardyła   Konrad  Polska   PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
3   Mardyła   Marysia   Polska   PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR SUDETÓW Juniorzy (Juniors), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Juniorzy (Juniors)
4   Múčková   Daniela   Slovaakia   PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
5   Rodzeń   Bartosz   Polska   PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
6   Rodzeń   Romek   Polska   PUCHAR SUDETÓW Dzieci, NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Dzieci
7   Skrzyński   Mati   Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
8   Michalski   Dariusz   Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
9   Stützinger   Hans Deutschland PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
10   Stützinger   Birgit  Deutschland PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies)
11   Geschawitz   Roswitha  Deutschland PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies)
12  Michalski   Przemysław Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
13 Mardyła Wiki Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies)
14 Mardyła Justyna Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies)
15 Urban Heimo Austria PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
16 Prevedel Christa Austria PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
17 Pich Bartłomiej Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
18 Pokrywka Zdzisław Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR KO (SYTEM KO), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
19 Kobierska - Dudkiewicz Anna Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies)
20 Dudkiewicz Piotr Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
21 Dudkiewicz Piotruś Polska PUCHAR SUDETÓW Dzieci, NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Dzieci
22 Dudkiewicz Adaś Polska PUCHAR SUDETÓW Dzieci, NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Dzieci
23 Soja Kacper Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
24 Burysz Dawid Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
25 Klimas Dawid Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
26 Świerk Anna Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonalistki (Profi Ladies), PUCHAR SUDETÓW Miska Tradycyjna (Traditional Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonalistki (Profi Ladies), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
27 Świerk Zbigniew Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
28 Plášek František Česká republika PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
29 Dudziński Kuba Polska PUCHAR SUDETÓW Profesjonaliści (Profi Man), PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Profesjonaliści (Profi Man)
30 Dudziński Olek Polska PUCHAR SUDETÓW Juniorzy (Juniors), PUCHAR SUDETÓW Dzieci, PUCHAR FRAGOLI - Dwie miski (Two Pan), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Juniorzy (Juniors), NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI Dzieci
31