Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

 

 

LP NAZWISKO IMIĘ KRAJ KATEGORIA
1 Anke Adolf Germany KOBIETY (Women), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
2 Wolfgang Orlamünder Germany MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
3 Wasilewicz Tadeusz Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
4 Wasilewicz Maria Polska KOBIETY (Women)
5 Cholewa Wsół Julia Alicja Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age)
6 Balok Bogdan Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age)
7 Krzak Tomasz Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age), MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
8 Taran Tomasz Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
9 Nykiel Zbigniew Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
10 Koreckij Oleg Ukrein MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams)
11 Skatulski Damian Polska MĘŻCZYŹNI (Men), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
12 Nekliudov Dmytro Ukraina MĘŻCZYŹNI (Men)
13 Struhár Jozef Dvorce MĘŻCZYŹNI (Men)
14 Struhárová Michaela Dvorce

DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age)

15 Balok Bogdan Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age), MĘŻCZYŹNI (Men), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
16 Turczynowicz Rafał Polska MĘŻCZYŹNI (Men)
17 Turczynowicz Hubert Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age)
18 Lemberger Maurycy Polska DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age), MĘŻCZYŹNI (Men)
19 WASILEWICZ JAN Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
20 WYRAZIK FELIKS Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
21  MICHALSKI  Dariusz Polska MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
22  Корецький  Олег Україна  MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams)
23  Wołowik  Piotr  Polska   MĘŻCZYŹNI (Men)
24 Krause Gunter Germany MĘŻCZYŹNI (Men), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
25 Pau Andrea Deutschland KOBIETY (Women), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
26 Pau Erik Deutschland MĘŻCZYŹNI (Men), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
27 Weide Peter Germany MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
28 Erb Sebastian Germany MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
29 Sienkiewicz Krzysztof Polska MĘŻCZYŹNI (Men)
30 Niepsuj Adam Polska MĘŻCZYŹNI (Men)
31 Kołodziej Karol Polska MĘŻCZYŹNI (Men)
 32  Będkowski  Damian POLSKA   MĘŻCZYŹNI (Men), DRUŻYNY 2-OSOBOWE (Two-person teams), PŁUKANIE NOCNE ( Night goldpanning)
33 MICHALSKA OLIWIA POLSKA DZIECI DO LAT 16 (Children up to 16 years of age)
34 MICHALSKA IWONA POLSKA KOBIETY (Women)
35 Winiarski Kamil Polska MĘŻCZYŹNI (Men)
36 Częstochowska Olga Polska KOBIETY (Women)