Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

LP

NAZWISKO IMIĘ KRAJ KAREGORIA KATEGORIA NIEOFICJALNA
1  Hochleuthner Markus Österreich Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
2  Soja Zbigniew Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
3 Aspan Peter Austria Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
4 Christian Wolf Austria Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
5 Adolf Anke Germany
Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
6 Orlamünder Wolfgang Germany Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
7 Dudkiewicz Jarek Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
8 Julien LAMARQUE France Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system) 
9 Mickiewicz-Tyc Stefania Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
10 Touru Marko Finland Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
11 Aarnio Veera Finland Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
12 MICHALSKI PRZEMYSŁAW POLSKA Dzieci (Children), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
13 Hans Stützinger Germany Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
14 Michalski Dariusz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
15 Michalska Zuzanna Polska Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
16 Michalska Monika Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
17 Michalski Karol Polska Juniorzy (Juniors)  
18 Stützinger Birgit Germany  Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
19 Geschawitz Roswiths Germany Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
20 Hetzel Gerhard Germany Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
21 Reinhard Prause Germany Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
22 Alessandra Santos Prause Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
23 Prien Betina Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
24 Rodzeń Bartosz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
25 Rodzeń Romek Polska  Dzieci (Children)   
26 Ringhof Klaus Deutschland Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
27 Thomann Vera DEUTSCHLAND Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
28 Múčková Daniela Slovakia Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
29 Hink Frenk Nederland Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
30 Hink Mireille Nederland Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
31 Skrzyński Mati Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
32 Soja Michał Polska Juniorzy (Juniors), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
33 Kęska Paweł Polska Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
34 Dobrota jr. Ľuboš Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
35 MARDYLA KONRAD Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
36 MARDYLA MARYSIA Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
37 Van Diggelen Esther Netherlands Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
38 Sosef Sam Netherlands Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
39 Van Diggelen Esther Netherlands Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
40 Sosef Noah Netherlands Dzieci (Children)  
41 Sosef Aiden Netherlands Dzieci (Children)  
42 Dobrota sr. Ľuboš Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
43 Mardyła Wiki Polska Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
44 ŚWIERK Anna Polska Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
45 ŚWIERK Zbigniew Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
46 ŚWIERK AGATA Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
47 Skrzyński Łukasz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
48 Linnarsson Thomas Sweden Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
49 Rosen Anette Sweden Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
50 van Wijhe Ruurd Nederland Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
51 van Wijhe Gonneke Nederland Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
52 van Wijhe Daan Nederland Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
53 van Wijhe Sander Nederland Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
54 Pokrywka Zdzisław Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
55 Dudkiewicz Lucyna Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
56 Horst Hertel DE Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
57 Pau Andrea DE Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
58 Schönbeck Jaqueline DE Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
59 Seelmann Gerhard Deutschland Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
60 Kowalik Adrian Polska Amatorzy (Amateurs)  
61 Koczyk Marcin Polska Amatorzy (Amateurs), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
62 GALLAS RENATA Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
63 GALLAS BARTOSZ Polska Juniorzy (Juniors), Profesjonaliści (Profi Man)  
64 Kocúrová Renáta Slovennsko Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
65 Vaculčiaková Jana Slovennsko Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
66 Palacz Amelia Polska Amatorzy (Amateurs), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
67 Urban Heimo Österreich Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
68 Bojda Mariusz Polska Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
69 Mąkowski Norbert Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
70 Polzer Robert Österreich Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
71 Hilde Deinhofer Austria Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
72 Leo Deinhofer Austria Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
73 Mardyła Justyna Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
74 Kowalów Kamil Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
75 Kowalów Antoni Polska Dzieci (Children)  
76 Wasilewicz Maria Polska Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
77 Wasilewicz Tadeusz Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  
78 Riečanová Iveta Slovakia Amatorzy (Amateurs)  
79 Tajak Grzegorz Polska Profesjonaliści (Profi Man)  
80 Tajak Ula Polska Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
81 Tajak Ewa Polska Dzieci (Children)  
82 Tajak Staś Polska Dzieci (Children)