PUCHAR SUD. i NNW

Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

REJESTRACJA PRZEZ INTERNET ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

ZAPRZASZAMY NAD ZŁOTORYJSKI ZALEW ZALEW, GDZIE BĘDZIEMY KONTYNUOWAĆ REJESTRACJĘ I PRZYJMOWAĆ WPŁATY

DZIŚ OD 16.00 DO 21.00

JUTRO OD 8.00 DO 9.00

 

LP

NAZWISKO IMIĘ KRAJ KAREGORIA KATEGORIA NIEOFICJALNA
1  Soja Zbigniew Polska Profesjonaliści (Profi Man),  Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
2  Soja Kacper Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)
3 Rodzeń Bartosz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
4 Ťažký Henrich Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
5 Múčková Daniela Slovakia Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
6 Prause Reinhard Germany Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
7 Santos Prause Alessandra Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
8 Santos Prause Maximilian Germany Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
9  Fila Marcin  Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
10 Osmala - Fila Justyna Polska Amatorzy (Amateurs)  
11 Fila Barbara Polska Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
12 Fila Jan Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors)  
13 Küffer Feri Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
14 Küfferová Janka Slovakia Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
15 Palacz Amelia Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors)  
16 Węglarz Andrzej Polska Dzieci (Children)  
17 Węglarz  Małgorzata Polska Dzieci (Children)  
18 Michalska Oliwia Polska Dzieci (Children)  
19 Michalski Przemysław Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
20 Stützinger Hans Deutschland Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
21 Stützinger Birgit Deutschland Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
22 Skrzyński Mati Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
23 Deinhofer Leo Austria Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
24 Deinhofer Hilde Austria Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
25 Soja Michał Polska Juniorzy (Juniors), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
26 Mardyła Wiki Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
27 Kowalów Kamil Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
28 Kowalów Antek Polska Dzieci (Children)  
29 Verbich František Slovakia Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
30 Michalska Zuzanna Polska Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
31 Michalski Dariusz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
32 Łopat Jerzy Polska Amatorzy (Amateurs)  
33 Pau ANDREA Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
34 Pelka Richard Czech Republic Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
35 Pelková Anna Czech Republic Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
36 Pich Bartłomiej Polska Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
37 Wasilewicz Maria Polska Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
38 Wasilewicz Tadeusz Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
39 Węglarz Maciej Polska Amatorzy (Amateurs)  
40 Tereza Petreková Česká republika Amatorzy (Amateurs)  
41 Mardyła Konrad Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
42 Mardyła  Marysia Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
43 Skrzyński Łukasz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
44 Kęska Maja Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
45 Kęska Paweł Polska Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)
 
46 Pau Ragnar Germany Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
47 Beyer Niklas Germany Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
48 Prien Betina Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
49 v. Krüchten Florian Germany Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
50 Wasilewicz Jan Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
51 Dąbrowski Mateusz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
52 Beyer Niklas Germany Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
53 Świerk Anna Polska Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
54 Świerk Zbigniew Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
55 Gallas Bartosz Polska Juniorzy (Juniors), Profesjonaliści (Profi Man)  
56 Gallas Renata Polska Profesjonaliści (Profi Man)  
57 Krzyżanowska Jagoda Polska Dzieci (Children)  
58 Pokrywka Zdzisław Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
59 Mąkowski Norbert Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
60 Mąkowska Karolina Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
61 Misiura Julia Polska Juniorzy (Juniors), Profesjonalistki (Profi Women)  
62 Dudkiewicz Jarosław   Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system) 
63 Valeček Tomaš Czech Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
64 Hana Durdova Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
65 Wojtko Dawid Polska Dzieci (Children)  
66 Pisarki Julian Polska Dzieci (Children)  
67          
68          
69