Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
LP NAZWISKO IMIĘ KRAJ kAREGORIA KATEGORIA
1 Soja Zbigniew Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
2 Dudkiewicz  Jarosław Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
3  Dudkiewicz   Lucyna Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 4  Múčková  Daniela  Slovakia  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 5  Rodzeń  Bartosz  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 6  Michalski Przemysław  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 7  Adolf  Anke  Niemcy  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 8  Orlamünder  Wolfgang  Niemcy  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 9  Misiura  Julia  Polska  Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
 10  Soja  Kacper  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 11  Świerk  Anna  Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 12  Świerk Zbigniew  Polska  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
 13  Hochleuthner Markus  Austria  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 14  Skrzyński Mati  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 15  Skrzyński Łukasz  Polska  Profesjonaliści (Profi Man)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 16  Pich Bartek  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 17 Mardyła Wiktoria Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
18 Wolf Christian Austria Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 19 Węglarz Andrzej Polska  Dzieci (Children)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
 20 Aspan Peter  Austria  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
21 Palacz Amelia Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
22 Fila Marcin Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
23 Fila Jan Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors)  
24 Fila Basia Polska Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
25 Osmala - Fila Justyna Polska Amatorzy (Amateurs)  
26 Prause Reinhard Germany Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
27 Santos Prause Alessandra Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)