Mistrzostwa Polski 2019

Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
LP NAZWISKO IMIĘ KRAJ kAREGORIA KATEGORIA
1 Soja Zbigniew Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
2 Dudkiewicz  Jarosław Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
3  Dudkiewicz   Lucyna Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 4  Múčková  Daniela  Slovakia  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 5  Rodzeń  Bartosz  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 6  Michalski Przemysław  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 7  Adolf  Anke  Niemcy  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 8  Orlamünder  Wolfgang  Niemcy  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 9  Misiura  Julia  Polska  Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
 10  Soja  Kacper  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 11  Świerk  Anna  Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 12  Świerk Zbigniew  Polska  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
 13  Hochleuthner Markus  Austria  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 14  Skrzyński Mati  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 15  Skrzyński Łukasz  Polska  Profesjonaliści (Profi Man)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 16  Pich Bartek  Polska  Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 17 Mardyła Wiktoria Polska  Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
18 Wolf Christian Austria Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 19 Węglarz Andrzej Polska  Dzieci (Children)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
 20 Aspan Peter  Austria  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
21 Palacz Amelia Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
22 Fila Marcin Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
23 Fila Jan Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors)  
24 Fila Basia Polska Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
25 Osmala - Fila Justyna Polska Amatorzy (Amateurs)  
26 Prause Reinhard Germany Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
27 Santos Prause Alessandra Germany Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 28 Cerny Jiri Czech Republic Weterani (Veterans), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
 29 Wollny Nikola Polska Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
 30 Sychowska Małgorzata Polska Amatorzy (Amateurs), Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 31 Sychowski Michał Polska Weterani (Veterans), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 32 Orzechowski Arkadiusz Polska Amatorzy (Amateurs)  
 33 Janovec Luboš  Česká republika  Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
 34 Linnarsson Thomas  Sweden  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
35 Rosén Anette Sweden Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
 36 Hink  Frenk  Netherlands  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 37 Hink  Mireille  Netherlands  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
 38 van der Wijngaart  Remco  Netherlands  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
39 Wasilewicz Maria Polska Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
40 Wasilewicz Tadeusz Polska Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
41 Dąbrowski Mateusz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
42 Wasilewicz Jan Polska Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
43 Gatzsche Werner Deutschland Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
44 Hartmann Frank GERMANY Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
45 Van der heide Thomas Holland    
46 Kożuch Sławek Polska Profesjonaliści (Profi Man) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
47 Mardyła Konrad Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
48 Kaczmarek Miłosz Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
49 Mickiewicz Stefania Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
50 Tyc Tomasz Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
51 Hanysz Amelia Polska Juniorzy (Juniors)  
52 Kowalów Kamil Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
53 Kowalów Kamil Polska Dzieci (Children)  
54 Lev Jakub Czech Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
55 Levová Petra Czech Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
56 Levová Veronika Czech Dzieci (Children)  
57 Kowalska Jagoda Polska Juniorzy (Juniors)  
58 Dobrota Jr. Ľuboš Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
59 Dobrota Sr. Ľuboš Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
60 Gallas Bartosz Polska Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
61 Gallas Renata Polska Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
62 Maximilian Santos Prause Deutschland Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
63 Jansa Vilém Czech republic Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
64 Dobrota Sr. Ľuboš Slovakia Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
65 Jana Vaculčiaková Slovakia Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)  
66 Domin Wojciech Polska Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
67 Domin   Grażyna Polska Amatorzy (Amateurs)  
68 Domin Marcelina Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
69 Domin   Franciszek   Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
70 Gromelska Maja Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
71 Gromelska Agnieszka Polska Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)
72 Gromelski Sławomir Polska Amatorzy (Amateurs) Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)  
73 Michalska Oliwia Polska Dzieci (Children)  
74 Hartmann   Robin GERMANY   Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Płukanie sytemem pucharowym KO (Rinsing with KO cup system)  
75 Verbich Frantisek Slovakia Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
76 Wysocki Michał Polska Amatorzy (Amateurs)  
77 Wysocka Małgorzata   Polska Amatorzy (Amateurs)  
78 Wysocka   Ola Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
79 Wysocki Wojtek Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
80 Tomaš Tomaš Cz Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
81 Hana Durdova Cz Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
82 Miernik Michał Polska Profesjonaliści (Profi Man) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
83 Kęska   Kasia Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
84 Kęska Maja Polska Profesjonalistki (Profi Women)  
85 Kęska Paweł Polska Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
86 Majewska Milena Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
87 Majewski Michał Polska Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children)  
88          
89