Lista zawodników

L.P. Nazwisko (Surname) Imię (First name) Kraj (Country) Płeć (sex) Kategorie (Categories) Konkurencja Zabawowe (Fun Events Categories)
1. Herba Zdzisław Polska Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
2. Múčková Daniela Slovensko  Kobieta(Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
3. Orlamünder Wolfgang Germany  Mężczyzna(Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
4. Adolf Anke Germany  Koieta(Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 5.  Herba-Gnatkowski  Leo  Polska  Mężczyzna(Man)  Dzieci (Children)  
 6.  Rodzeń  Bartosz  Polska  Mężczyzna(Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 7.  Michalski  Przemysław  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 8.  Michalski  Dariusz  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 9.  Michalski  Karol  Polska  Mężczyzna (Man)  Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
 10.  Michalska  Monika  Polska  Kobieta (Women)  Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
 11.  Michalska  Zuzanna  Polska  Kobieta (Women)  Juniorzy (Juniors), Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 12.  Skrzyński  Mati  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 13.  Skrzyński  Łukasz  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 14.  Dudkiewicz  Lucyna  Polska  Kobieta (Women)  Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
15. Dudkiewicz Jarosław Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 16.  Michalski  Karol  Polska  Mężczyzna (Man)
 Juniorzy (Juniors)  
 17  Kmiecik  Damian  Polska  Mężczyzna (Man)  Amatorzy (Amateurs), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 18  Dąbrowska  Agnieszka  Polska  Kobieta (Women)  Amatorzy (Amateurs), Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 19  Ilciów  Julia  Polska Kobieta (Women)  Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
20 Ilciów Adam Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
 21  Mardyła  Wiktoria  PL  Kobieta (Women)  Juniorzy (Juniors), Profesjonalistki (Profi Women)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
22 Mardyla Konrad Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 23  CIEMAŁA  EMILIA  POLSKA  Kobieta (Women)  Amatorzy (Amateurs), Juniorzy (Juniors)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
24 CIEMAŁA DARIA POLSKA Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
 25  Hochleuthner  Markus  AUSTRIA  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
26 Bartel Jessica AUSTRIA Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
27 Peens Lois South Africa Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
 28  Aspan  Peter  Austria Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 29  Górecka  Małgorzata  Polska  Kobieta (Women)  Amatorzy (Amateurs), Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
30 Sychowski Michał Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
31 Cocks Michael New Zealand Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
32  ŁASKARZEWSKI  Bogusław  Polska  Mężczyzna (Man)  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
 33  Świerk  Anna  Polska  Kobieta (Women)  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
34 Świerk Zbigniew Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
 35  Hartmann  Frank  Germany  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 36  Touru  Marko  Finland  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
37 Fila Marcin Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
38 Fila Jan Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
39 Fila Barbara Polska Kobieta (Women) Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
 40 Kamil   Gawronski  Polska  Mężczyzna (Man)  Dzieci (Children)  
41 Linnarsson Thomas Sweden Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  
42 Rosén Anette Sweden Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
 43  Oszmaniec  Mariusz  Polska  Mężczyzna (Man)  Amatorzy (Amateurs), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
44 Tomziński Krystian Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
 45  Repola  Raimo  Finland  Mężczyzna (Man)  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
46 Repola Arja Finland Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women)  
 47  Hink  Frenk  Holland  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
48 Hink Mireille Holland Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 49  Wyrazik  Feliks  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
 50  Wyrazik  Kinga  Polska  Kobieta (Women)  Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
51 Wolf Christian Austria Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 52  Prause  Reinhard  Germany  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
 53  Santos Prause  Alessandra  Germany  Kobieta (Women)  Profesjonalistki (Profi Women), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
54 Dobrota Jr. Ľuboš Slovakia Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
55 Dobrota Sr. Ľuboš Slovakia Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
 56  VRANA  Jiri  CZECH  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
57 Wasilewicz Tadeusz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team), Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
58 Wasilewicz Maria Polska Kobieta (Women) Weterani (Veterans), Profesjonalistki (Profi Women) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
59 Bartłomiej Pich Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
60 Bartłomiej Pich Polska Mężczyzna (Man)   Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
61 Mickiewicz-Tyc Stefania Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  
62 Tyc Tomasz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man) Puchar Wielkiego Mistrza system KO - (Great Masters CUP - KO system)
63 Cerny Jiri Czech Republic Mężczyzna (Man) Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
64 GALLAS BARTOSZ Polska Mężczyzna (Man) Dzieci (Children)  
65 GALLAS RENATA Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
66  Drozd  Roman  Wielkopolska  Mężczyzna (Man)  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
67 Ugorek Alexander Dolny Śląsk Mężczyzna (Man) Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
 68  Wasilewicz  Jan  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
69 Dąbrowski Mateusz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
70 Pawłowski Maksymilian Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
71 Ciemała Daria Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team) Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
72 Tajak Grzegorz Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man)  
73 Tajak Hanna Polska Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
74 Tajak Ula Polska Kobieta (Women) Dzieci (Children)  
75 Tajak Ewa Polska Kobieta (Women) Dzieci (Children)  
76 Tajak Grzegorz Polska Mężczyzna (Man) Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
77 Soja Kacper Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
78 Soja Michał Polska Mężczyzna (Man) Dzieci (Children), Juniorzy (Juniors)  
79 Kuruc Mateusz Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs)  
 80  Kożuch  Sławek  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team), Drużyna 5 - osobowa (5- member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
81 Gatzsche Werner Deutschland Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man)  
 82  Góral  Justyna  Polska  Kobieta (Women)  Juniorzy (Juniors)  
83 Góral Piotr Polska Mężczyzna (Man) Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
84 Góral Piotr Polska Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
85 Góral Justyna Polska Kobieta (Women) Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
86 Góral Urszula Polska Kobieta (Women) Drużyna 2 - osobowa (2-member Team), Drużyna 3 - osobowa (3-member Team)  
87 Seelmann Gerhard Germany Mężczyzna (Man) Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner), Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
 88  Chodowiec  Andrzej  Polska  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
89 Mikołajewski Adrian Polska Mężczyzna (Man) Dzieci (Children)  
90 Mikołajewski Tomasz Polska Mężczyzna (Man) Dzieci (Children)  
 91  Soja  Zbigniew  Polska  Mężczyzna(MAN)  Profesjonaliści (Profi Man), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
92 Gołuszko Michał Polska Mężczyzna (Man) Amatorzy (Amateurs), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team) Spragniony Płukacz (ka) ( Thirsty Goldpanner)
 93  Janovec  Luboš  Czech Republic  Mężczyzna (Man)  Weterani (Veterans), Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  Płukanie w ciemno (Blind Goldpanning - 2 member Team)
94 Verbich František SLOVAKIA Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man)  
95 Verbichová Anna SLOVAKIA Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women)  
 96  Jansa  Vilém  Česká republika  Mężczyzna (Man)  Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan)  
97 Ringhof Klaus Deutschland Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man), Miska Tradycyjna (Traditional Pan), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
98 Thomann Vera Deutschland Kobieta (Women) Profesjonalistki (Profi Women), Drużyna 2 - osobowa (2-member Team)  
99 Diladi Pavol Slovakia Mężczyzna (Man) Profesjonaliści (Profi Man)