Lista zarejestrowanych zawodników:

L.P. Sygnatura czasowa Nazwisko (Surname) Imię (Name) Kraj (Country) Miasto (City) Płeć (gender) Kategoria (Category)
 1.  2017-02-06 13:08  Rodzeń  Bartosz  Polska  Złotoryja

 Mężczyzna

(Male)

 Profesjonaliści 

(Profi Man)

2.  2017-02-06 13:09  Rodzeń  Bartosz  Polska  Złotoryja

Mężczyzna 

(Male)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

 3.  2017-02-06 16:05  Markus  Hochleuthner  Austria

 2483

Ebreichsdorf

 Mężczyzna

(Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

4. 2017-02-06 16:07  Markus  Hochleuthner  Austria

2483

Ebreichsdorf

Mężczyna

(Male)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

5.  2017-02-06 16:08  Markus  Hochleuthner  Austria

2483

Ebreichsdorf

Mężczyzna

(Male)

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

6.  2017-02-06 16:09 Jessica  Bartel Austria

2483

Ebreichsdorf

Kobieta

(Female)

Profesjonalistki

(Profi Ladies)

7.  2017-02-06 16;10  Jessica  Bartel  Austria

2483

Ebreichsdorf

Kobieta

(Female)

Miska Tradycyjna

Traditional Pan)

8. 2017-02-06 18:29   Dąbrowska  Agnieszka Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Amatorzy

(Amateurs)

9.  2017-02-06 18:30  Dąbrowska  Agnieszka  Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

 

Profesjonalistki

(Profi Ladies)

10.  2017-02-07 09:02  Basta  Jan  Czechy Oubenice nad Kocabou

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

11.  2017-02-09 22:16 Dudkiewicz   Jarosław  Polska Złotniki - Poznań

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

12  2017-02-09 22:18 Dudkiewicz  Lucy Polska Złotniki - Poznań

Kobieta

(Female)

Profesjonalistki

Profi Ladies)

13. 2017-02-09 22:19 Dudkiewicz  Jarosław Polska Złotniki - Poznań 

Mężczyzna

(Male)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

14. 2017-02-09 22:22 Dudkiewicz Jarosław, Lucy Polska Złotniki - Poznań  

Drużyny 2-osobowa

(2-member Team)

15. 2017-02-09 22:24

Dudkiewicz 

Dudkiewicz

Kożuch

Jarosław

Lucy

Sławomir

Polska Poznań  

Druzyna 3-osobowa

(3-member Team)

16. 2017-02-09 22:25 Dudkiewicz Jarosław Polska Poznań  

Druzyna 5-osobowa

(5-member Team)

17. 2017-02-10 11:50 Skrzyński  Mati Polska Złotoryja

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

18. 2017-02-10 15:09 Wolfgang Orlamunder Germany Berlin

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

19. 2017-02-10 15:10 Wolfgang Orlamunder Germany Berlin

Mężczyzna

(Male)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

20. 2017-02-10 15:11 Wolfgang Orlamunder Germany Berlin

Mężczyzna

(Male)

Weterani 60+

(Veterans)

21. 2017-02-10 15:12 Wolfgang Orlamunder Germany Berlin  

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

22. 2017-02-10 15:13 Anke Adolf Germany Berlin

Kobieta

(Female)

Profesjonalistki

(Profi Ladies)

23. 2017-02-10 15:14 Anke Adolf Germany Berlin

Kobieta

(Female)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

24. 2017-02-10 18:32 Herba - Gnatkowski Leo Polska Złotoryja

Mężczyzna

(Male)

Dzieci

(Chidren)

 25. 2017-02-12 14:17  Michalski  Przemysław  Polska  Złotoryja

 Mężczyzna

(Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

26. 2017-02-12 14:18 Michalski Przemysław Polska Złotoryja

Mężczyzna

(Male)

Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

27. 2017-02-12 14:23 Michalski  Przemysław Polska Złotoryja  

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

28. 2017-02-12 14:32 Michalski Przemysław Polska Złotoryja  

Drużyna 3-osobowa

(3-member Team)

29. 2017-02-12 14:34 Michalski Przemysław Polska Złotoryja  

Drużyna 5-osobowa

(5-member Team)

 30. 2017-02-12 17:41  Hering  Frank  Deutschland  Bodenwerder

 Meżczyzna

(Male)

 Profesonaliści

(Profi Man)

 31. 2017-02-12 18:55  Mućkowa  Daniela  Slovensko  Prievidza

 Kobieta

(Female)

 Profesjonalistki

(Profi Ladies)

 32. 2017-02-12 18:57  Mućkowa  Daniela  Slovensko  Prievidza

 Kobieta

(Female)

 Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

 33. 2017-02-12 18:58  Mućkowa  Daniela  Slovensko  Prievidza  

 Drużyna 2- osobowa

(2-member Team)

 34. 2017-02-12 18:59  Mućkowa  Daniela  Slovensko  Prievidza  

 Drużyna 3- osobowa

(3-member Team)

 35. 2017-02-12 21:04  Ciemała  Emilia  Polska  Złotoryja

 Kobieta

(Female)

 Juniorzy 

(Juniors)

36. 2017-02-12 21:06 Ciemała Emilia Polska Złotoryja

Kobieta

(Female)

Amatorzy

(Amateurs)

37. 2017-02-12 21:07 Ciemała Emilia Polska Złotoryja

Kobieta

(Female)

Profesjonalistki

(Profi Ladies)

38. 2017-02-12 22:21 Hink Frenk Holland Noord Scharwoude

Mężczyzna

(Male)

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

39. 2017-02-12 22:23 Hink Mireille Holland Noord Scharwoude

Kobieta

(Female)

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

 40. 2017-02-13 11:27 Skrzyński Mati  Polska  Złotoryja

 Mężczyzna

(Male)

 Miska Tradycyjna

(Traditional Pan)

 41.  2017-02-13 13:40  Pich  Bartłomiej  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 

Profesonaliści

(Profi Man)

 42.  2017-02-13 13:41  Pich  Bartłomiej  Polska  Złotoryja    

Drużyna 2-osobowa

(2-member Team)

 43.  2017-02-13 13:42  Pich  Bartłomiej  Polska  Złotoryja    

Drużyna 3- osobowa

(3-member Team)

 44.  2017-02-13 16:56  Ciemała  Daria  Polska  Złotoryja

Kobieta

(Female)


 Profesjonalistki

(Profi Ladies)

 45.  2017-02-13 21:10  Drozd  Roman  Wielkopolska  Poznan  Mężczyzna (Male)  Weterani 60+ (Veterans)
46. 2017-02-14 13:15 Michalska Monika Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Profesjonalistki (Profi Ladies)
47. 2017-02-14 13:17 Michalska Monika Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
48. 2017-02-14 13:17 Michalska Monika Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Drużyny 3-osobowe (3-member Team)
49. 2017-02-14 13:18 Michalska Zuzanna Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Juniorzy (Juniors)
50. 2017-02-14 13:18 Michalska Zuzanna Polska Zielona Góra

Kobieta

(Female)

Amatorzy (Amateurs)
51. 2017-02-14 13:19 Michalski Karol Polska Zielona Góra

Mężczyzna

(Male)

Dzieci (Children)
52. 2017-02-14 13:19 Michalski Dariusz Polska Zielona Góra

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

53. 2017-02-14 13:20 Michalski Dariusz Polska Zielona Góra

Mężczyzna

(Male)

Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
54. 2017-02-14 14:38:17 Fila Marcin Polska Będzin

Mężczyzna

(Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

55. 2017-02-14 14:39:05 Fila Marcin Polska Będzin

Mężczyzna

(Male)

Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
56. 2017-02-14 14:39:46 Fila Jan Polska Będzin

Mężczyzna

(Male)

Dzieci (Children)
57. 2017-02-14 14:40:21 Fila Jan Polska Będzin

Mężczyzna

(Male)

Juniorzy (Juniors)
58 2017-02-14 14:40:54 Fila Barbara Polska Będzin

Kobieta

(Female)

Dzieci (Children)
 59.  2017-02-14 22:56:21  Rodzeń  Bartosz  Polska  Złotoryja    Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
 60.  2017-02-15 11:25:09  Mardyła   Konrad  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

 61.  2017-02-15 11:25:48  Mardyła  Konrad  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
 62. 2017-02-15 18:44  Soja  Zbigniew  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 

Profesjonaliści

(Profi Man)

 63.  2017-02-1518:45
 Soja  Kacper  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 

Profesjonaliści

(Profi Man)

64.  2017-02-1518:46 
 Soja  Zbigniew  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
65.  2017-02-15 18:47  Soja  Michał  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Dzieci (Children)
66.  2017-02-15 18:48  Soja  Michał  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Juniorzy (Juniors)
 67. 2017-02-15 18:50
 Herba  Zdzisław  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Weterani 60+ (Veterans)
 68.  2017-02-15 18:53:57  Świerk  Anna  Polska  Złotoryja  Kobieta (Female)

 Profesjonalistki

(Profi Ladies)

 69.  2017-02-15 18:54:41  Świerk  Anna  Polska  Złotoryja  Kobieta (Female)  Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
 70.  2017-02-15 18:55:59  Świerk  Zbigniew  Polska  Złotoryja  

Mężczyzna

(Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

 71.  2017-02-15 18:57:26  Świerk  Anna  Polska  Złotoryja  Kobieta (Female)  Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
72. 2017-02-17 11:17:32 Gatzsche Werner Deutschland Zwickau Mężczyzna (Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

 73.  2017-02-18 19:19:29  Hilde  Deinhofer  Austria  St Peter  Kobieta (Female)

 Profesjonalistki

(Profi Ladies)

74. 2017-02-18 19:21:47 Leo Deinhofer Austria St Peter Mężczyzna (Male) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
 75.  2017-02-20 16:25:14  Skrzyński  Łukasz  Polska  Złotoryja  Mężczyzna (Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

76. 2017-02-20 16:28:11 Skrzyński Łukasz Polska Złotoryja Mężczyzna (Male) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
 77.  2017-02-21 12:51:03  Drozd   Roman  Wielkopolska   Poznan  Mężczyzna (Male)

 Profesjonaliści

(Profi Man)

78. 2017-02-23 21:24:14 Bawej Barbara Polska Łanięta Kobieta (Female)

Amatorzy

(Amateurs)

79. 2017-02-24 15:44:53 Skrzyński Mati Polska Złotoryja Mężczyzna (Male) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
 80.  2017-02-28 22:36:06  Damian  Kmiecik  Polska  Zielona Góra  Mężczyzna (Male)  Amatorzy (Amateurs)
81. 2017-03-04 13:52:00 Hartmann Robin Germany Bröckel Mężczyzna (Male) Juniorzy (Juniors)
82. 2017-03-04 13:52:52 Hartmann Robin Germany Bröckel Mężczyzna (Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

83. 2017-03-04 14:16:11 Hartmann Robin Germany Bröckel Mężczyzna (Male) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
84. 2017-03-04 14:40:30 Michalska Zuzanna Polska Zielona Góra Kobieta (Female)

Profesjonalistki

(Profi Ladies)

 85.  2017-03-05 18:31:51  Hartmann  Melani  Germany  Bröckel  Kobieta (Female)

 Profesjonalistki

(Profi Ladies)

86. 2017-03-05 18:34:44 Hartmann Melani Germany Bröckel Kobieta (Female) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
87. 2017-03-05 18:35:28 Hartmann Melani Germany Bröckel Kobieta (Female) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
88. 2017-03-05 18:36:22 Hartmann Frank Germany Bröckel Mężczyzna (Male)

Profesjonaliści

(Profi Man)

89. 2017-03-05 18:37:02 Hartmann Frank Germany Bröckel Mężczyzna (Male) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
90. 2017-03-05 18:39:11 Hartmann Frank Germany Bröckel Mężczyzna (Male) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
91. 2017-03-07 20:02:25 Soja Kacper Polska Złotoryja Mężczyzna (Male) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
 92.  2017-03-09 13:51:37  Mickiewicz- Tyc  Stefania  Polska  Złotoryja  Kobieta (Female)  Profesjonalistki (Profi Ladies)
93. 2017-03-09 13:53:12 Mickiewicz- Tyc Stefania Polska Złotoryja Kobieta (Female) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
 94.  2017-03-22 20:27:06  Herba  Zdzisław  Polska  Złotoryja  Mężczyzna (Male)  Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
95. 2017-03-26 09:56:12 Górski Krzysztof Polska Legnica Mężczyzna (Male) Dzieci (Children)
96. 2017-03-26 09:58:53 Górski Michał Polska Legnica Mężczyzna (Male) Drużyny 3-osobowe (3-member Team)
97. 2017-03-26 09:59:54 Karczmar Natalia Polska Legnica Kobieta (Female) Drużyny 3-osobowe (3-member Team)
 98.  2017-03-27 15:33:53  Ilciów  Adam  Polska  Legnica  Mężczyzna (Male)  Amatorzy (Amateurs)
99. 2017-03-27 15:34:37 Ilciów Julia Polska Legnica Kobieta (Female) Dzieci (Children)
 100.  2017-03-27 15:43:49  Ilciów  Julia  Polska  Legnica  Kobieta (Female)  Juniorzy (Juniors)
101. 2017-04-09 21:21:06 Bartosiewicz Bartosz Polska Sława Mężczyzna (Male) Juniorzy (Juniors)
 102.  2017-04-24 11:08:12  Wasilewicz  Maria  Polska  Wilków
 Kobieta (Female)  Profesjonalistki (Profi Ladies)
103. 2017-04-24 11:11:22 Wasilewicz Tadeusz Polska Wilków Mężczyzna (Male) Profesjonaliści (Profi Man)
104. 2017-04-24 11:12:45 Wasilewicz Tadeusz Polska Wilków Mężczyzna (Male) Miska Tradycyjna (Traditional Pan)
105. 2017-04-24 11:14:18 Wasilewicz Tadeusz Polska Wilków Mężczyzna (Male) Drużyny 2-osobowe (2-member Team)
106. 2017-04-24 11:15:33 Wasilewicz Tadeusz Polska Wilków Mężczyzna (Male) Drużyny 3-osobowe (3-member Team)
107. 2017-04-24 11:16:50 Wasilewicz Tadeusz Polska Wilków Mężczyzna (Male) Drużyny 5-osobowe (5-member Team)
 108.  2017-04-26 12:22:11  Repola  Raimo  Finland  Kristinestad  Mężczyzna (Male)  Profesjonaliści (Profi Man)
109 2017-04-26 12:23:16 Repola Raimo Finland Kristinestad Mężczyzna (Male) Weterani 60+ (Veterans)
110. 2017-04-26 12:24:17 Repola Arja Finland Kristinestad Kobieta (Female) Profesjonalistki (Profi Ladies)
111. 2017-04-26 12:25:12 Repola Arja Finland Kristinestad Kobieta (Female) Weterani 60+ (Veterans)