Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

KOMUNIKAT

DRODZY PŁUKACZE ORAZ SYMPATYCY PŁUKANIA ZŁOTA

W związku z pandemią koronawirusa informujemy, że tegoroczne Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota zaplanowane na 30-31 maja 2020 roku nie odbędą się w w/w terminie.

Niestety dziś nikt nie jest w stanie przewidzieć rozwoju wydarzeń w najbliższych miesiącach.

W momencie, w którym sytuacja pozwoli nam na zagwarantowanie bezpieczeństwa życia i zdrowia uczestnikom, organizatorom oraz publiczności, a życzylibyśmy sobie i wszystkim, aby stało się to jak najszybciej, podejmiemy decyzję o wyznaczeniu nowego terminu organizacji Mistrzostw Polski, o czym niezwłocznie powiadomimy.

Wszystkim płukaczom złota w kraju i za granicą, a także ich bliskim życzymy dużo zdrowia i optymizmu, abyśmy szybko i w komplecie mogli powrócić do kontynuowania naszej złotej pasji. Myślimy o Was, tęsknimy za Wami, ściskamy Was mocno i pamiętajcie, że jeśli to niekonieczne nie wychodźcie z domu!

 

Wielki Mistrz PBKZ - Zbigniew Soja

Kanclerz PBKZ – Norbert Mąkowski

 

STATEMENT

DEAR GOLDPANNERS, DEAR FRIENDS

In connection with the coronavirus pandemic, we would like to inform you that this year's Polish Gold Panning Championships scheduled for 30-31 May 2020 will not take place on the above date.

Unfortunately, as of today no one can predict the development of affairs in the upcoming months.

When the situation allows us to guarantee the safety of life and health of participants, organizers and the public, and we would like it to happen as soon as possible, we will decide to set a new date for the organization of the Polish Championships, of which we will immediately notify.

We wish all Goldpanners, both in Poland and all other countries, as well as their families, a lot of health and optimism, so that we can all quickly come back to our golden passion. We think about you, we miss you, we hug you warmly and remember – stay at home unless it is completely necessary do go out!

Grand Master of Polish Guild of Gold Prospectors  - Zbigniew Soja

Chancellor of Polish Guild of Gold Prospectors  – Norbert Mąkowski