Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dolnośląski Festiwal Rowerowy to święto rowerzystów i pasjonatów aktywnych form spędzania wolnego czasu , w regionie uznawanym za rowerową stolicę Polski. 
Sobota 21.04. to był pierwszy dzień tego festiwalu. Bracia Kopacze wspólnie z Anią i Małgosią ( Urząd Miasta ) oraz z Sylwią ( Centrum Informacji Turystycznej) prezentowali atrakcje turystyczne naszego pięknego miasteczka.
Jeżeli Bractwo to nie mogło zabraknąć pokazów płukania złota. 
Prawie 100 osób zasmakowało gorączki złota i pod bacznym okiem naszych braci Tomka i Pawła odnajdywało drobiny szlachetnego kruszcu na dnie czarnej miski .
Każdy osoba otrzymała Certyfikat Kopacza Złota oraz fiolkę z wypłukanym złotem.

Stoisko Złotoryi i naszego Bractwa również w drugi dzień festiwalu (Niedziela) cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

W tym dniu szkołę płukania złota prowadzili Bracia Kopacze , Kacper i Przemek wręczając   każdemu adeptowi szkoły Certyfikat Kopacza Złota

Tajniki płukania złotonośnego piasku poznało znowu około 100 osób .

Zasłyszane wśród gości festiwalu : „ To niemożliwe , że w tym piasku jest złoto. Kręcąc miską można go znaleźć i nie wyleci !. Po chwili o, o …o jest tu , widzę…. to złoto. to niemożliwe . A jednak jest i nie wyleciało „

Stolica Polskiego Złota ma wiele ciekawych miejsc , którymi może zainteresować wymagających klientów aktywnego wypoczynku.

Złotoryja i jej okolice to „polskie Klondike”

Piękne górzyste, zielone tereny w których wije się rzeka Kaczawa tworząc coraz to nowe miejsca skrywające drogocenny kruszec.

Przyjeżdżając w nasze strony poczujesz atmosferę prawdziwej gorączki złota , taką jaką przeżywali poszukiwacze złota Australii, Kalifornii, północnej Kanady czy Alaski.

Bierz łopatę , kilof i miskę do płukania złota i ruszaj w drogę.

Złotoryja - Stolica Polskiego Złota czeka również na Ciebie.

Zapraszamy