Kolekcja strojów

Kalendarz wydarzeń

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

pucharplak2016aKolejne i ostatnie w tym roku zawody w płukaniu złota za nami.

Polskie Bractwo Kopaczy Złota dziękuje braciom i siostrom oraz przyjaciołom bractwa za pomoc w organizacji Pucharu Sudetów i Nagrody Namiestnika Wielkopolski. W szczególności:

1. Zdzisławowi Herbie - w tym roku to on odpowiadał za całość organizacji

2. Tadeuszowi Wasilewiczowi, Feliksowi Wyrazikowi i Dariuszowi Michalskiemu i Dąbrowskiemu Mateuszowi - za niezwykle sprawne rozwiazywanie wszystkich problemów technicznych

3. Marii Wasilewicz, Annie Świerk, Lucynie Dudkiewicz za wytrwałe i bezbłedne liczenie złotych ziaren.

4. Kindze Wyrazik - za pomoc przy wydawaniu koszulek, rejestrację zawodników

5 Piotrowi Rystwejowi, Bartłomiejowi Pichowi, Łukaszowi i Mateuszowi Skrzyńskim, Tomaszowi Lechertowi, Kacprowi Soi - za sędziowanie i wszystkie dodatkowe zajęcia z tym związane

6. Damianowi Toborkowi i Zbigniewowi Soi za sprawna obsługę informatyczną.

7. Stefani i Tomaszowi Tycom za zabezpieczanie ogólnych spraw organizacyjnych.

8 Dziękujemy Panu Henrykowi Białemu za wspaniałe relacje filmowe z naszych zawodów, które można obejrzeć na facebooku i YouTub-ie.

I oczywiście wszystkim innym braciom i siostrzyczkom, którzy dołożyli wszelkich starań w sprawną obsługę zawodów.

Dziękujemy również Urzędowi Miasta Złotoryja , Złotoryjskiemu Ośrodkowi Kultury I Rekreacji oraz Rejonowemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu i Jednostce Poszukiwawczo-Ratowniczej BARYT  za wsparcie w przygotowaniu zawodów.

Już dzisiaj zapraszamy na przyszły rok a szczególnie na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota , które rokrocznie odbywają się w ostatni weekend maja.

ZAPRASZAMY.

WYNIKI TEGOROCZNYCH ZAWODÓW:

 

PUCHAR SUDETÓW 2016                    NAGRODA NAMIESTNIKA WIELKOPOLSKI

1. Dzieci Finał

2. Juniorzy Finał

3. Profesjonaliści Półfinał1

4. Profesjonaliści Półfinał2

5 Profesjonaliści Finał

6 Profesjonalistki

7 Miska tradycyjna

1. Dzieci Finał

2. Juniorzy Finał

3. Profesjonaliści Półfinał1

4. Profesjonaliści Półfinał2

5 Profesjonaliści Finał

6 Profesjonalistki

7 Miska tradycyjna

ZŁOTA ISKA - PRZECHODNIA

1 Złota Miska