8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Tradycyjnie na Złotej Łące 10 maja oficjalnie otwarliśmy Sezon 2014. Grupa ponad 30 płukaczy postanowiła powalczyć o pierwsze trofea. Kapryśna ostatnimi czasy pogoda dopisała. Oprócz tradycyjnego grilowania odbyły się pierwsze treningi przed nadchodzoącym sezonem. Po przypomnieniu sobie wszystkich sposobów kręcenia miska rozegrane zostały zawody o Nagrodę Wielkiego Mistrza. Zawody rozgrywaliśmy w systemie pucharowym. Ponieważ wszyscy zgłosili swój udział długo trwała walka o wyłonienie "Nalepszego z Najlepszych" Już przy zachodzacym słońcu po emocjonującej walce całe zawody wygrał Konrad Mardyła, który pokonał w finale Żbigniewa Świerka a w walce o trzecie miejsce Ireneusz Żurawski nie dał szans Bartkowi Pichowi. Przypomnijmy najlepsza czwórka na poczatek sezonu to:

1. Mardyła Konrad

2. Świerk Zbigniew

3. Żurawski Ireneusz

4.. Pich Bartłomiej.

To oni prezentowali najrówniejszą formę podczas wielogodzinnych zmagań wypłukujac komplet za kompletem i prezentując juz dzis mistrzowski poziom.